Олівчик в руці Вадима Вітковського

Вітковський_Олівчик-2019_обкладинкаВітковський В.М. Олівчик у руці Господа. Подячні слова про супутників, з якими була легшою дорога. – Вінниця: ТОВ «ТВОРИ», 2019. – 434 с., іл. – ISBN 978-966-949-142-8.

Журналіст і письменник Вадим Вітковський ріс і формувався серед людей, різних за віком і соціальним становищем, відомих діячів і звичайних трудівни­ків. Безумовно, кожен з них впливав на формування поглядів автора на навко­лишній світ. Скрізь, де б не працював автор і куди б не закидала його доля, йому зустрічалися цікаві особистості.

Українські патріоти Богдан Леськів, Володимир Мулява, Олекса Різників, Ва­силь Овсієнко, письменники Степан Колесник, Михайло Каменюк, Павло Авто­монов, Віктор Тимчук, Микола Рябий, Василь Шкляр, Володимир Яворівський, Петро Перебийніс, Мирослав Дочинець, Ніна Гнатюк, радянські розвідники Ми­кола Глущенко і Михайло Рой, герой роману О. Солженіцина «Архипелаг ГУЛаг» Олексій Степовий, народний артист СРСР Тимофій Левчук, Герої України Вячес­лав Брюховецький, Григорій Омельченко і Анатолій Паламаренко, митрополити Макарій, Агафангел (УПЦ) і Роман (УАПЦ), народний поет Кабардино-Балкарії Кайсин Кулієв, генерали Василь Вовк і Михайло Коваль, видатний співак Петро Топчій, син Михайла Стельмаха Дмитро, двічі Герой Радянського Союзу О. Ф. Фе­доров, син Льови Задова – Вадим Львович Зіньковський, народний художник України Володимир Козюк, Леся Воронюк, Антоніна Петрушкевич-Шевченко та багато інших – у короткій анотації неможливо назвати усіх тих, хто впливав на формування автора як письменника і громадянина, підтримував у важку хвили­ну і допомагав, хто робить це досі…

Про всіх вас, друзі, з любов’ю і вдячністю! – сказано в авторській анотації.

Книга ілюстрована знімками Олександра Гордієвича, Світлани Лапатанової та інших авторів. Вона видана за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної ради. До видання цієї книги долучилися: депутат Вінницької обласної ради, відо­мий підприємець Павло Євгенович Каленич, генерал Десінов Юрій Олександрович, депутат Вінницької обласної ради Леонід Іванович Повх та ін.