Оголошені лауреати літературної премії ім. О. Бурбело

Премія Бурбело_20111720 листопада 2017 р. у приміщенні Вінницької обласної  філармонії  відбувся концерт та урочисте нагородження переможців конкурсу літературної премії журналу «Вінницький край» імені Олександри Бурбело «Струна на арфі України».

Список лауреатів у різних номінаціях  – талановитих дітей, учнів різних шкіл та ліцеїв області та міста Вінниці, оголосила Заслужений працівник культури України, письменниця Валентина Сторожук. Дипломами за наставництво та виховання талановитої учнівської молоді і лауреатськими медалями були нагороджені педагоги – керівники творчих поетичних студій. Премія вручається вперше. Отже вітаємо переможців!

Дипломом за наставництво на виховання талановитої учнівської молоді і лауреатською медаллю нагороджуються: Оксана Володимирівна Клямчук, – учителька ЗОШ І-ІІІ ст. № 26 м. Вінниця, класний керівник Олександри Бурбело; Георгій Михайлович Герасименко, керівник студії «Яса» м. Нікополя Дніпропетровської області; Світлана Миколаївна Єлисеєва, керівник студії «Срібний передзвін», учителька ЗОШ І-ІІІ ст. № 11 м. Вінниця.

Дипломом І ступеня, лауреатською медаллю і грошовою премією в номінації «За кращий прозовий твір», опублікований у журналі «Вінницький край» № 3 за 2017 рік удостоюються: Лада Аліфанова, учениця СПМШ № 26 м. Нікополя Дніпропетровської області; дипломом ІІ ступеня і грошовою премією – Іван Валсамакі, учень СПМШ № 26 м. Нікополя Дніпропетровської області (публікація в журналі «Вінницький край» № 4 за 2017 рік); дипломом ІІ ступеня і грошовою премією – Ярослава Нікіфорова, учениця ЗОШ № 21 м. Вінниці (публікація в журналі «Вінницький край» № 2 за 2017 рік);  дипломом ІІІ ступеня і грошовою премією – Дарія Ходаківська, учениця Уладівської ЗОШ Літинського району (публікація в журналі «Вінницький край» № 1 за 2017 рік).

Дипломом І ступеня, лауреатською медаллю і грошовою премією в номінації «За кращий поетичний твір» нагороджуються – Володимир Габрель, член студії «Срібний передзвін» за публікацію в журналі «Вінницький край» № 3 за 2017 рік; дипломом ІІ ступеня і грошовою премією – Олександра Ходак, учениця спортивно-гуманітарного ліцею м. Вінниця, за публікацію в журналі «Вінницький край» № 4 за 2017 рік; дипломом ІІ ступеня і грошовою премією – Мар’яна Слюсар, учениця Студенянською ЗОШ Піщанського району за публікацію в журналі «Вінницький край» № 4 за 2017 рік; дипломом ІІІ ступеня і грошовою премією – Анна Арсенюк, учениця гімназії м. Могилева-Подільського.

Дипломи  та  грошові премії лауреатам і переможцям літературного конкурсу вручали: Світлана Бевз – мама Олександри Бурбело, заступник директора інституту магістратури, аспірантури та докторантури Вінницького  технічного університету; Світлана Василюк – директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації; Вадим Вітковський – головний редактор журналу «Вінницький край»; Людмила Станіславенко та Сергій Ткачук – депутати Вінницької обласної Ради,  Жанна Грушко – помічник народного депутата України Сергія Кудлаєнка.

У вітальному слові Світлана Василюк зазначила: «Одну з перших збірок Саші Бурбело «Струна на арфі України»  у кількості 1000 екземплярів  було надруковано за підтримки обласної державної адміністрації  за рахунок коштів обласного бюджету. Усі примірники розійшлись по бібліотечним закладам області  та шкільним бібліотекам. Безліч цікавих відгуків було про цю збірку. Завдяки батькам та чудовому дідусеві Саші, пам’ять про  нашу талановиту землячку, юну поетесу Олександру Бурбело живе. А те, що у 5-му класі шкільної програми буде вивчатися її творчість – теж велика їх заслуга, адже творчість такої маленької дівчинки, але такого великого Поета надихатиме ровесників на творчість та виховуватиме їх патріотами України».

На заході звучали поетичні твори Олександри Бурбело, пісні на її вірші та  твори  юних лауреатів конкурсу «Струна на арфі України», а також їх наставників.

 

Додатково: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/6960-na-vinnychchyni-vidbulas-tseremoniia-nahorodzhennia-peremozhtsiv-konkursu-literaturnoi-premii-zhurnalu-vinnytskyi-krai-imeni-oleksandry-burbelo