Нагороджені нові лауреати премії ім. С. Руданського

Руданський_лауреати_202313 січня 2023 року у спілчанському офісі відбулася зустріч з переможцем Всеукраїнського літературного конкурсу імені С.Руданського Василем  Рудиком, автором книги, сатиричного роману «Слуга народу».

Оскільки назва цього твору нашого земляка з Бершадського району перегукується з назвою правлячої нині в Україні партії, увага до самої книги та її автора в журналістів виявилася підвищеною. Це було помітно в актовій залі Вінницької обласної ради, де перед цим на розширеному засіданні журі вшановувалися цьогорічні лауреати премії імені С.Руданського. В урочистостях взяли участь голова Вінницької обласної ради ВЯЧЕСЛАВ СОКОЛОВИЙ та його заступник ІГОР ІВАСЮК, інші офіційні особи та представники громадськості.

На заході виступили письменники, директор Вінницької обласної комунальної установи «Видавничий Дім «Моя Вінниччина» ВАДИМ ВІТКОВСЬКИЙ та її редактор МИХАЙЛО КАМЕНЮК. Вони відзначили велику підтримку з боку обласної влади місцевого книговидання, літературних талантів, проектів в популяризації українського художнього слова. Особлива увага нині сконцентрована на використанні можливостей щодо поширення книги новітніми аудіо засобами, зокрема, набув популярності проект Видавничого Дому «Моя Вінниччина» в співдружності з Вінницькою міською бібліотечною системою «Вінницька звукова книга на Ютубі», в якому вже підготовлено понад 20 програм.

ВЯЧЕСЛАВ СОКОЛОВИЙ  та ІГОР ІВАСЮК вручили лауреатам премії імені С.Руданського відповідні нагороди. Присутніх привітали щедрівками зі Святвечором учасники художньої самодіяльності.

Нагадуємо імена лауреатів: І місце – Василь Рудик, журналіст і письменник, – за сатиричний роман “Слуга народу”;

ІІ місце – Віталій Кирницький, член асоціації діячів естрадного мистецтва України та Вінницького куреня гумористів, – за аудіоальбом сатири та гумору “Кому чого бракує”;

ІІІ місце – Олена Дяченко, керівниця аматорського гумористичного дуету “Королеви гумору” філії “СБК села Гордіївка” Тростянецького ЦКД, –  за авторські гумористичні відеосюжети.