Нагороджені лауреати премії ім. Леоніда Гавриша за 2021 рік

Вітковський_преміяГавриша_13102113 жовтня 2021 року голова наглядової ради ПРАТ «Володарка» РОМАН ГАВРИШ та президент ГО «Русалка Дністровая», почесний голова ВОО НСПУ МИХАЙЛО КАМЕНЮК вручили премію імені видатного покровителя мистецтв ЛЕОНІДА ТАРАСОВИЧА ГАВРИША черговим лауреатам.

Ними цього року стали голова Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України, директор обласної комунальної установи Видавничий Дім «Моя Вінниччина» ВАДИМ ВІТКОВСЬКИЙ (за висвітлення теми історії Вінниччини у своїй творчості) та хормейстер, педагог, заслужений артист України АДАМ ДЗЮБА (за популяризацію української музики та пісні, виконавську майстерність, естетичне виховання підростаючого покоління).

Премія імені ЛЕОНІДА ГАВРИША встановлена в 2018 році спільним рішенням трудового колективу ПРАТ «Володарка» та громадської організації «Русалка Дністровая» і вручається діячам культури і мистецтва за вагомий особистий внесок в духовний розвиток громадянського суспільства.

Премію лауреатам вручали на фабриці «Володарка» в колишньому робочому кабінеті Леоніда Тарасовича Гавриша, яка стала його іменним музеєм. ВАДИМ ВІТКОВСЬКИЙ та АДАМ ДЗЮБА подякували засновникам премії за високу відзнаку їхньої праці і в свою чергу подарували РОМАНУ ГАВРИШУ: ВАДИМ ВІТКОВСЬКИЙ – свою книгу «Вінниця – столиця УНР», АДАМ ДЗЮБА – сувенір власної ручної роботи (солом’яний капелюшок, який нагадує атрибут одягу славетного ансамблю «Дармограй», засновником і керівником якого він був упродовж багатьох років).

РОМАН ГАВРИШ продовжує традиції батька у підтримці культури, він є членом редколегії альманаху «Русалка Дністровая».