Крокує Іванова пам’ять землею
Отакий вигляд має книга спогадів та літературознавчих досліджень (464 с.) про життя і творчість відомого українського прозаїка й журналіста Івана Волошенюка, що вийшла у серії «Співці української долі» під назвою «ДЕРЕВО, ВИЩЕ ЗА СМЕРТЬ» («Меркьюрі-Поділля», Вінниця, 2018). Тобто, вище за смерть дерево роду нашого, дерево України. Назва, варіанти якої Іван Волошенюк осмислював у своїх найкращих творах.
Майже рік над цією непростою книгою працював вінницький поет і прозаїк Володимир Рабенчук, добре відомий в Україні аналогічними книгами про Володимира Забаштанського, Анатолія Бортняка, Олега Чорногуза, статтями (й кінофільмами) про Михайла Стельмаха, Івана Стаднюка, Тараса Шевченка й Тараса Мельничука та інших. Автору-упоряднику, редактору і коментатору текстів різних авторів, об’єднавши їх у книзі, вдалось втілити надскладне концептуальне завдання: Іван Волошенюк розкрився у трьох розділах книги дивовижним Сином, турботливим Батьком, люблячим Чоловіком, неповторним Журналістом, недоспіваним Поетом у прозі, дорогою і незабутньою Людиною, непересічним посланцем України у світах, болями якої і досі болить його серце.
У березні виповнюється 2 роки, як Іван Степанович на небесах охороняє безсмертя нашого роду. А на Землі він гідний незів’янної пам’яті.
Нагадуємо, що під час використання будь-яких матеріалів цієї книги на радіо, телебаченні чи в пресі (ISBN 978-966-2696-64-6) посилання на її назву й автора-упорядника, який підготував до друку виключно всі тексти й ілюстрації видання, – обов’язкова! Обов’язкова й письмова згода автора-упорядника у випадку перевидання книги «Дерево, вище за смерть» в іншому форматі. (Див. розділи Цивільного й Кримінального кодексів Україні у справі забезпечення та відновлення порушених немайнових і майнових прав інтелектуальної власності).