Конкурс на кращу дебютну книгу року від ВД «Моя Вінниччина»

Поетичний дебютВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МОЯ ВІННИЧЧИНА» інформує:

25 квітня 2022 року. Як ми вже повідомляли, з друкарні вийшла у світ перша збірка поетеси ОЛЕНИ КУПЧИК «Наступна станція Весна». Нею наш Видавничий Дім започаткував свою нову серію «Перша книга автора». Однак Олена Купчик до сьогодні свого літературного «дитяти» ще не тримала у руках. Бо благодійниця видання, голова Чернівецької об’єднаної територіальної громади Олена Петрівна Бень, чиїм коштом книга видана, вирішила організувати для поетеси-землячки великодній сюрприз, запросивши її в офіс ОТГ для вручення накладу збірки, а також для щирих привітань нашого нового таланту, що має шанс стати ще одним помітним іменем в рідній літературі.

Відбулася дуже достойна імпреза, яка тішить тим, що нові люди в українській владі дають зелене світло культурі, духовності, рідному слову. А Олена Купчик подарувала свою першу збірку бібліотекам Чернівецької ОТГ.

Зі свого боку ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МОЯ ВІННИЧЧИНА» З НИНІШНЬОГО ДНЯ  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА КРАЩУ ДЕБЮТНУ КНИГУ 2022 РОКУ. Підведення підсумків конкурсу та відзначення його переможців відбудуться у Великодні свята наступного 2023 року. Для участі у конкурсі автор має надіслати 2 примірники своєї першої книги, виданої в 2022 році, на адресу: Видавничий Дім «Моя Вінниччина», м.Вінниця, вул. Соборна, 72, оф. 315.

На світлинах: книга-первісток та її авторка і благодійниця.