Книжки про Бронницю та Григорівку

Бронниця_04062ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МОЯ ВІННИЧЧИНА» інформує:

ПОДІЯ. 3 червня в Будинку культури села Бронниця Могилів-Подільського району в 11.00 – презентація книг-історій сусідніх сіл Бронниці та Григорівки, що входять до складу Могилів-Подільської міської громади.

Книги «Бронниця – серце моє» та «Григорівка: красуня, що народилась на морському дні»

будуть представлені на громадському їх обговоренні разом з авторами: журналістом, поетом, краєзнавцем ВОЛОДИМИРОМ КОЛЕСНИКОМ та письменником, журналістом, видавцем МИХАЙЛОМ КАМЕНЮКОМ – обидва є уродженцями цих сіл.

В гості до бронничан і григорівчан в цей день приїдуть керівники Департаменту інформполітики та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації, Могилів-Подільської міської громади, провідне тріо академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля», заслужені артисти України ГАЛИНА КОРОЛЬ, ЛІДІЯ та ОЛЕКСАНДР ОСТАПЧУКИ, фольклорний ансамбль «БРОННИЧАНКА», письменники, краєзнавці, журналісти.

Ми раді будемо бачити на презентації народного депутата України ВАЦАКА ГЕННАДІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА, який надав благодійну допомогу на підготовку до друку книги про Григорівку.

Ведучий презентації письменник, заслужений журналіст України, директор Видавничого Дому «Моя Вінниччина» ВАДИМ ВІТКОВСЬКИЙ.

Любителям автографів можна буде придбати презентовані книги.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ БАЖАЮЧІ.

310522