Книжка для маленького українця

Олена Вітенко

Олена Вітенко

24 травня 2022 року.ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МОЯ ВІННИЧЧИНА» інформує:

Сьогодні під егідою Департаменту інформполітики та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації пройшла акція «КНИЖКА ДЛЯ МАЛЕНЬКОГО УКРАЇНЦЯ». В ній взяли участь також наш Видавничий Дім, громадські організації: Спілка слов’янських письменників, «Русалка Дністровая» та «Вінничанка». Мета акції: збір та передача нових книг маленьким українцям, які в ці важкі часи опинилися в ролі біженців на території Польщі. Щоб вони не забували рідний дім, рідне слово, рідну хорошу книжку.

Привертають увагу подаровані книги, авторами яких стали члени Спілки словянських письменників України. Повість Аліни Максакової “Чужинець” розповідає про маленьких бельгійських біженців у Англію в роки Першої світової війни; казки німецького письменника Генріха Діка в перекладі Михайла Каменюка давно знайшли своїх прихильників в Україні; всеукраїнської популярності зажили казки-фентезі вінничанки Ольги Дужак, розвиваючі вірші для дітей, педагога Вікторії Прушковської.

Значну частину цієї книгозбірні склали видання, здійснені в цей та попередні роки за рахунок обласного бюджету в програмі підтримки місцевого книговидання. Долучили нові книги, видані під їх патронатом, і згадані громадські організаціі та Видавничий Дім «Моя Вінниччина». Чимало з них з автографами. Їх поставили на своїх книгах письменники Вадим Вітковський, Михайло Каменюк, Олена Вітенко.

Передачею зібраних книг в Польщу займеться, як колективний волонтер, ГО «Вінничанка» (голова Оксана Боднюк)

240522