Книга прози Юрія Боярунця

Боярунець_Книга прози_2018_1Юрій Боярунець. Книга прози. – 2018.

Свідчення присутності. Оповідки, бувальщини, есе, статті, нариси та інші невигадані історії і композиції слова, до історії причетні.

«Не тільки світу, що у вікні, і скільки світла в серці», – стверджує книгою прозових творів поет і публіцист Юрій Боярунець. Різних років написані, більшість друкувались на шпальтах республіканських часописів. Причетність і відповідальність – і так можна охарактеризувати громадянську позицію не у такому вже далекому активіста РУХу – того, першого, загальнонаціонального. А що виріс і проживає, після нетривалого перебування в місті (під Києвом), на селі, то звідси і сільські мотиви, і бережливе ставлення навіть закоханість, до всього живого. А «живе – все».

Не зважаючи на об’єктивні труднощі, автор спромігся оприлюднити зі свого доробку збірки поетичних творів «Котилася торба з високого горба» («Молодь», 1991), «Вольний вітер з Лугу» («Український письменник», 1994), «Деформації, або Звідки ж взявся кукіль» («Український письменник», 1999), «Антика» («Континент-ПРИМ», 2002), «Вибір» (Вінниця: Власюк, 2006).