Книга-епопея В. Вітковського та М. Рябого «Вінниця – столиця»  

Вітковський_Вінниця_столиця УНР_2021_обкладинкаПобачила світ книга-епопея « Вінниця –столиця», авторами якої стали відомі письменники ВАДИМ ВІТКОВСЬКИЙ  та  МИКОЛА РЯБИЙ. Це чудовий письменницький і видавничий подарунок до ювілейного 30-річчя Незалежності України. В розлогій документальній, щедро проілюстрованій розповіді йдеться про буремні роки Першої Української Революції на світанку ХХ століття та роль і значення в ті часи для молодої пробудженої України нашої красуні-Вінниці.

Книзі, безумовно, уготована роль рідкісного раритету, в першу чергу, вона має потрапити до бібліотек, щоб бути доступною для широкого кола читачів.

Для незабутнього Миколи Рябого це видання стало прощальним поклоном своїм читачам, рідній землі, народові, якому він беззавітно служив. До певної міри, ця книга стала вершинною у його  історичній прозі.

Вітковський_Вінниця_столиця УНР_2021_обкладинка з автографом КаменюкуДля Вадима Вітковського – це ще один важливий крок до творчого самовдосконалення. Адже і він багато років потужно працює в історичній прозі та белетристиці, маючи тут широке визнання.