Готується книга про жертв репресій Другої світової війни

Розрита могила_проєкт книги_2022Видавничий дім «Моя Вінниччина» інформує:

У видавничій серії «Моя Вінниччина» готується до друку черговий том. Його назва «Розрита могила». Автори Вадим Вітковський та Михайло Каменюк. Це книга-реквієм по жертвах відомої у світі «вінницької трагедії» – розстріляних органами НКВС 9432 земляків у 1937-1940-их роках. В книзі в повному обсязі подаються результати багаторічних особистих розслідувань цими письменниками кривавого злочину радянської влади проти своїх громадян, узагальнюються пошуки і відкриття істориків, краєзнавців, правозахисників, маловідомі дані з зарубіжних джерел. До останнього належать розкриті архіви німецької окупаційної влади у Вінниці, де є список документально встановлених майже 700 імен та прізвищ розстріляних  (список подається у книзі).

Автори звертаються до вас, шановні читачі нашого сайту. Якщо вам відомі імена та прізвища своїх земляків, заарештованих і безслідно зниклих в час кривавої єжовщини, повідомте про це Видавничий Дім «Моя Вінниччина», аби їх згадати у книзі-реквіємі. Це стосується не лише жителів Вінниччини, але й Черкащини, Житомирщини, Одещини, Хмельниччини та Київщини, жителі яких є у публікованому в книзі списку жертв НКВС. Заарештовані в цих областях у 1930-их роках привозилися до тюрем у Вінниці.

Іще прохання: максимально поширте цю інформацію на різних платформах. Контакт з Видавничим Домом – 063 800 8898 (вайбер), 48may48@gmail.com

Книга «Розрита могила» В. Вітковського і М. Каменюка є своєрідним продовженням вже виданої (том 63) книги Б. Теленька. Біломорські карби Вінниччини. Соловецький мартиролог Поділля.