Ганна Секрет: «Правда життя сумна і весела»

Секрет Ганна_Правда життя сумна і весела_2021_обкладинка«Правда життя сумна і весела» – так назвала свою нову, п’яту по рахунку книгу відома тележурналістка, краєзнавець, наша колежанка Ганна Секрет. Все в ній є: і знамениті, веселі «придибенції» (улюблений жанр авторки), і глибокі та сердечні документальні новели і балади життя, що стали свого часу коронними її телепередачами, і…і…і…

На Вінниччині немає такого найменшого села чи хутора, де б Ганну Секрет не знали. Більше того: її повсюди упізнають і малеча, і дорослі та вже зовсім в літах люди. Бо багаторічна її телепередача в програмах вінницького державного телебачення «Будьмо знайомі» стала справді улюбленою всенародно. І в новій книзі, під її дахом зібралися десятки і десятки героїв цієї програми: від знаменитостей до простих трударів та сільських філософів. А «хата» під цим дахом чималенька: 400 повнокольорових сторінок.

Читач дізнається про захоплюючу життєву і трудову долю Ганни Василівни. Золотою голкою по рушнику життя ретельно і значимо пройшлася її неймовірно кипуча, неймовірно плодовита творчість. І вишила правдиво райські узори.

Показово, що на першій і останній внутрішніх обкладинках книги знаменитий художник, наш земляк, академік Андрій Чебикін в якості супер-автографа відтворив двох янголів. А підхопили це символічне благословення українські поети, посвяти яких Ганні Секрет також доповнили її образ.

Ганна Секрет – кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, лауреатка літературних премій ім. Степана Руданського, Євгена Гуцала, Костянтина Гришина, почесний краєзнавець України.

Презентація книги відбулась 16 серпня 2021 р. у приміщенні ВОНБ ім. К. Тімірязєва. Модерував захід Михайло Каменюк.