Ганна Чубач завітала до Вінниці

Ганна Чубач у Вінниці25 травня 2016 р. в актовій залі школи мистецтв «Вишенька» було велелюдно. Учні та викладачі театрального відділу школи підготували великий звітний концерт і запросили на нього відому поетесу, заслуженого діяча мистецтв України Ганну Танасівну Чубач. Діти хвилювались, адже разом із наставниками вони здійснили кілька театралізованих постановок на відомі вірші поетки. Але пані Ганна з перших номерів лише хвалила дітей та дорослих за численні таланти.

Почесними гостями свята стали депутат Сергій Володимирович Кудлаєнко, який допоміг Ганні Танасівні приїхати зі столиці, подруги поетки – заслужена журналістка Ганна Василівна Секрет та заслужена журналістка України, кавалер Ордена Княгині Ольги ІІ, ІІІ ст. Любов Григорівна Коваленко, а ще начальник управління культури і туризму Вінницької обласної державної адміністрації, заслужений артист України Станіслав Станіславович Городинський. Вітали гостю також заступник директора департаменту культури міської ради Ковальчук Ганна Петрівна та директорка Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька» Тетяна Василівна Заїчко.

Більше 500 пісень написала поетка за своє життя, а почати вечір вирішили з її пісні «Українська весна» у виконанні хору школи. А далі малята з першого та другого класів театрального відділу виходили на сцену з театралізованими сценками. Тут ожили віршовані казочки та їх герої: бідолашний Жук, у якого не було власної хатинки, пустуни-Баранці, що їм не вистачило млинців, і брехуха біла Чапля, і малі дружні равлики, і ласий Кіт Івашко. А улюблену пісеньку про Черепаху Аху-Аху співали уже всі разом, і зал не міг стриматись, щоб не підспівувати відомі кожному слова.

Першоджерело:

http://www.myvin.com.ua/ua/news/culture/42490.html