Бюджет Вінниччини підтримує видання книг місцевих авторів

Image08На робочій нараді Вінницької облдержадміністрації директорка департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк повідомила, що в рамках розвитку книговидавничої галузі області у 2017 році коштом бюджету видано 22 книги місцевих авторів на загальну суму 488, 9 тис. грн., тобто майже на півмільйона. Видання такої кількості книжок стала можливою через прозору тендерну політику.

Директорка відмітила особливо знакові видання, здійснені у 2017 році : «За кошти обласного бюджету, до 140-ої річниці видатного земляка, видано єдине у світі «Повне зібрання хорової та педагогічної спадщини  Миколи Леонтовича». Також значного резонансу мав науково-популярний нарис Донецького національного університету ім. В.Стуса «Василь Стус. Відлуння і наближення». Проведено 34 презентації книг, виданих за кошти обласного бюджету . Серед них – 8 книг, започаткованої у 2017 році серії «Моя Вінниччина» на загальну суму майже 185 тисяч гривень».

Серед заходів, які вперше проводились в області,  посадовець назвала Фестиваль подільських громад «Відродимо село – розквітне Україна», проведення конкурсу «Краща книга року» та започаткування  серії книг  «Моя Вінниччина».

Задля реалізації  в області державної політики  з популяризації української книги, продовжувалось видання «Бібліотеки літератури Вінниччини», «Шкільної бібліотеки»,  серії «Митці Вінниччини», «Краса України Поділля», видано низку презентаційних книг про наш край.