Бібліографічний покажчик за творчістю Вадима Вітковського

Вітковський_Бібліографічний покажчик_2020_обкладинка«За літами…» Вадиму Вітковському – 60: до ювілею прозаїка, публіциста-документаліста: бібліографічний покажчик. / Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, Вінницька ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва; укладач Н. В. Березюк; редактор С. В. Лавренюк; відповідальна за випуск Л. Б. Сеник. – Вінниця, 2020. – 144 с. : фот. – (Письменники Вінниччини)

 

Щойно вийшов друком бібліографічний покажчик, присвячений 60-річчю від дня народження прозаїка, публіциста-документаліста Вадима Миколайовича Вітковського. Тут представлено його книги, твори, опубліковані в періодичних виданнях, збірниках, альманахах, краєзнавчі праці, публіцистику, а також матеріали про життя і творчість письменника. Разом – близько 700 довідок і посилань. Вступну статтю «Сама Весна була його нанашкою» написав Михайло Каменюк.

Видання розраховане на науковців, літературознавців, краєзнавців, учителів, бібліотечних працівників, студентську та учнівську молодь, а також усіх шанувальників творчості та діяльності В. М. Вітковського.